Št. Geg 18th, 2024

Statant naujus namus ar renovuojant senuosius, būstų šeimininkai vis dažniau ieško ne tik dailiai namų eksterjerą išpildančių, bet ir ekonomiškų bei tvarių sprendimų. Sukuriančių modernų bei stilingą namo dizainą, tuo pačiu ir padedančių sutaupyti ir tvariai išnaudoti gamtos išteklius.

Saulės šviesa ir šiluma – vienas iš svarbiausių išteklių, kuriuos galima lengvai išnaudoti, ne tik pasitelkiant saulės energijos kolektorius, bet ir tiesiogiai suteikiant namams šviesos ir šilumos. Erdvūs ir dideli langai – vienas iš lengviausių būdų namams suteikti natūralų apšvietimą ir šilumą.

Svajojantiems apie nestandartinių išmatavimų langus namuose geriausias ir bene vienintelis pasirinkimas – aliuminio langai.

Nestandartinių išmatavimų langai, leidžiantys sutaupyti

 

Gyvenantys vidury miesto, dažnai ieško privatumo. Tuo tarpu gyvenantys užmiestyje, gali mėgautis atviromis erdvėmis ir gamtos vaizdais. Ypač, jei namams priklauso didelis sklypas, ar šalia nėra kitų pastatų. Tokiais atvejais – dideli, ko ne visą sieną užimantys langai – tampa nuostabiu namų akcentu. Įspūdingai atrodančių iš išorės ir suteikiančiu ypatingai daug jaukios, natūralios šviesos namų vidui.

Tiesa, dažnai kyla dvejonių dėl tokių langų šalčio pralaidumo. Vyrauja sena nuostata, kad namuose su dideliais langais, per talpus švilpauja vėjai. Renkantis aliuminius langus galite būti ramūs. Jų sandarios konstrukcijos ne tik nepraleidžia vėjo, bet atvirkščiai – sukuria patikimą termoizoliaciją. Taip užtikrindami, kad šiluma bus sulaikoma namuose. O šaltis iš vidaus nepateks į namus.

Ne tik šaltis, bet ir garsas yra puikiai sulaikomas aliuminio konstrukcijų. Tad mėgstantiems privatumą, norintiems apsisaugoti nuo išorės triukšmo – aliuminio konstrukcijų langai ir durys suteiks efektyvią garso izoliaciją.

Aliuminių langų valymas ir priežiūra

 

Jeigu rinksitės didelių gabaritų langus, jų valymas tikrai pareikalaus daugiau laiko, nei standartinių išmatavimų langų. Tačiau Aliuminio langus bendrai – nepaprastai lengva prižiūrėti. Apart įprasto plovimo ir valymo, šiems langams nereikalinga jokia išskirtinė priežiūra. Jų nereiks šlifuoti, lakuoti, reguliuoti ar perdažyti, skirtingai nei medinių ar plastikinių langų. Aliuminis atsparus aplinkos poveikiui, todėl nerūdija, neblunka, neišsikreipia. Net ir merkiami lietaus, vėjo, sniego ar kaitinami saulės spindulių, nepakeis savo reprezentatyvios išvaizdos.

Ilgaamžiškumas

 

Jeigu dar liko dvejonių dėl tinkamų langų pasirinkimo, verta pasvarstyti apie visų langų tipų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Skirtingai nei kitų tipų langų, aliuminiai rėmai pasižymi itin dideliu tvirtumu, todėl net ir didelius langus išlaiko visiškai nepakeitę savo formos ar konstrukcijos sandarumo. Todėl net ir praėjus daugeliui metų, jums nereiks kviesti meistrų konstrukcijų sureguliavimui ir sandarumo atstatymui. Aliuminis nerūdija, neblunka, o veikiamas temperatūros pokyčių, nekeičia savo savybių – t.y. nesiplečia ir nesitraukia. Todėl keičiantis sezonams, jų neišgirsite girgždant ar vėjui švilpiant pro tarpus.

Moderni išvaizda, ekonominis efektyvumas, nestandartinių sprendimų galimybės ir ilgaamžiškumas – tai pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi aliuminio langai.

By Gorex