Tr. Bir 19th, 2024
Ką dovanoti merginai per valentino dieną?

Valentino diena yra meilės diena. Jūsų meilės ženklas gali daug pasakyti, net jei tai paprastas dalykas. Ir taip, nors Šv. Valentino dieną švenčia sutuoktiniai, partneriai, ilgalaikiai draugai ar draugės, tai taip pat puiki proga parodyti žmonėms savo gyvenime, kad jūs apie juos galvojate. Tai yra šios šventės grožis – ji gali būti apie romantiką, draugystę ar bet ką, ką jūs nuspręsite jai suteikti.

Norėdami padėti jums rasti tinkamą dovaną, mes sugalvojome unikalių dovanų idėjų įvairioms santykių rūšims ir įvairioms kainų kategorijoms, pavyzdžiui, nuostabų gėlių puokštę jūsų antrajai pusei, juokingą smulkmeną draugui ar atsiminimais pasižymintį užsiėmimą, kurį galėtumėte dalintis su tolimo atstumo partneriu

  1. Kvapų atradimo paletė iš „Scent Trunk”: Įsigykite iš „Scent Trunk”, internetinės kvapų parduotuvės, kuri prekiauja asmeniniais ir indie parfumais bei kvepalais. Jūsų mylimasis galės išbandyti unikalių kvapų rinkinį ir atrasti, kas labiausiai patinka.
  2. Monogramuotas pliušinis draugas iš „Hazel Village”: Pliušiniai žaislai yra nuostabus komfortas žmonėms bet kokio amžiaus. Nors Šv. Valentino dieną dažnai siejame su parduotuvių meškiukais, „Hazel Village” miško gyvūnai yra rankų darbo ir gali būti asmeninio dizaino su ranka siūtu monogramu.
  3. SPA dovanų kortelė iš „Spafinder”: Įsigijus „Spafinder” dovanų kortelę, bus rekomenduojami patikimi SPA, siūlantys atpalaiduojančius gydymus ir masažo terapiją. SPA seansas yra prabangi Galentino dienos išvyka arba intymi romantinė gesta.
  4. Širdies formos makaronai iš „Reggano Valentine Love Pasta”: Jei negalite gauti rezervacijos Valentino dienos vakarienei itališkame restorane, galbūt galite paruošti vakarienę namuose, pagamintą su meile. Šventiški, spalvingi širdies formos makaronai pridės ypatingą detalę prie jūsų vakarienės.
  5. Interaktyvi, asmeninė daina su nuotrauka iš „Witfox”: Jei visada kartu dainuojate mėgstamą dainą, įamžinkite ją su šia šviečiančia plakete. Jums reikės bendros nuotraukos, dainos pavadinimo, atlikėjo ir bet kokios kitos pridėtinės žinutės. Norėdami klausytis dainos, galite nuskaityti unikalų kodą ant plaketės ir ji atsiras jūsų Spotify.
  6. Klasės Valentino dienos kortelės iš „School Valentine’s Day Illustrated Cards”: Klasės dovanų kortelės grąžina į vaikystės Valentino dienos prisiminimus. Ateina su pakankamai kortelių, kad galėtumėte padovanoti bet kam, kas galėtų naudotis Valentino dienos sveikinimu.
  7. Netradicinė gėlių puokštė iš „East Olivia”: Po metų siunčiant įprastas gėles, galbūt metas išbandyti kažką naujo. Ši romantinė džiovintų gėlių kompozicija išlieka mėnesius ir atkeliauja paruošta dovanoti keramikiniame vaze.
  8. Lovebox tolimo atstumo mylimajam iš „Uncommon Goods”: Jei esate ilgalaikiame atstumo santykyje arba gyvenate toli nuo savo šeimos, ši miela dėžutė yra malonus būdas palaikyti ryšį be teksto žinučių. Naudodami programėlę telefone, galite siųsti nuotraukas, piešinius, animacijas ir žinutes, kurias jūsų artimieji žinos atidaryti, kai Lovebox širdis pradės suktis.

By Gorex

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *