Tr. Bir 19th, 2024
Kaip išsirinkti tinkamus drabužius?

Tai nutinka geriausiems iš mūsų. Atrandi tą nuostabų mažytį daiktą, kurį tiesiog privalai turėti. Jau įsivaizduoji save, žingsniuojantį su juo, tad greitai patikrini dydį ir užsakai. Ir kai jis pagaliau atvyksta, negali laukti, kada jį pasimatuosi… kol pagaliau tai padarai, ir supranti, kad kažkas ne taip. Atsidūsti, kai užsiregistruoji grąžinimui.

Bet nepabėgsime nuo problemos, moterys. Norint puikiai atrodyti ir rinktis drabužius, kurie puikiai tiktų, reikia atvirai pripažinti, kodėl mūsų figūra ir drabužiai nesusidraugauja. Štai 8 patarimai, kurie gali reikalauti sąžiningo žvilgsnio į veidrodį — ne vertinti, o analizuoti, kad galėtum atrodyti ir jaustis dar geriau savo rūbuose.

Perkant drabužius, atsižvelkite į jų stilių ir siluetą

Patikrinkite savo spintą ir pamatykite, kokį stilių ir siluetus dažniausiai nešiojate. Ar dauguma jūsų suknelių yra A formos? Ar visada renkatės platėjančius apatinius? Ar jūsų garderobas pilnas liemenį pabrėžiančių viršutinių drabužių?

Kai pradėsite pastebėti bendrumą savo drabužiuose, galėsite protingiau apsipirkti internete.

Sužinokite savo tikslius išmatavimus

Žinokite savo ilgio išmatavimą

Žinodami savo ilgio išmatavimą, galite lengviau pirkti kelnes internetu, nes žinosite, koks yra jūsų kojos ilgis nuo klyno iki kelnių kojų apačios. Tai galite išsiaiškinti, jei kas nors pamatuoja jūsų vidinę koją nuo klyno viršaus iki kulkšnies kaulo. Įsitikinkite, kad stovite tiesiai ir kad kojos yra pečių plotyje.

Žinokite savo krūtinės dydį

Matuokite po pažastimis ir aplink krūtinės pilniausią dalį. Svarbu, kad matavimo juosta būtų tvirta, bet ne per daug įtempta. Suprasite, kad per daug tempate juostą, jei krūtinė pradeda lysti už juostos ribų. Per ankštas matavimas reiškia per ankštą drabužį.

Žinokite savo klubų dydį

Jūsų klubai greičiausiai yra tarp jūsų klyno ir bambos. Norėdami tai išmatuoti patys, turėsite nustatyti pilniausią klubų ir užpakalio dalį. Įsitikinkite, kad kojos suvestos ir kad matavimo juosta būtų pakankamai laisva, kad suknelės dydis nebūtų per mažas.

Raskite savo natūralią liemens liniją

Kiekvieno liemens aukštis skiriasi, todėl norėdami rasti savąjį, turėtumėte pasilenkti į vieną pusę ir rasti natūralųjį liemens lankstą. Matuodami nuo taško, kur yra jūsų lankstas, gausite savo liemens dydį. Įsitikinkite, kad per daug neįtempate matavimo juostos.

Matuokitės neapsivilkę storų drabužių

Savo išmatavimus atliekant svarbu dėvėti tinkamus apatinius drabužius. Jei išmatuosite save dėvėdami džinsus arba storą liemenėlę, gausite išmatavimus, kurie gali būti 1 ar 2 dydžiais didesni nei jūsų tikrasis suknelės dydis.

Įvertinkite savo kūno struktūros ypatumus

Atkreipkite dėmesį į kūno dalis, kurios yra plačiausios/didžiausios; šias dalis jūsų drabužis privalo geriausiai priglusti, nes likusias dalis galima patvarkyti siuvant.

Nustatykite, kurios kūno dalys yra labiausiai tonuotos/lieknos; šias vietas drabužis turėtų glaudžiai apglėbti ir išryškinti.

Kai jūsų viršutinės ir apatinės kūno dalys yra skirtingų dydžių, darykite tai

Jei turite didesnę kūno dalį nuo liemens žemyn, rinkitės prigludusią viršutinę dalį ir platų A formos arba midi sijoną, kuris atitinka jūsų proporcijas.

Atvirkščiai, jei turite didesnę viršutinę kūno dalį ir liekną apatinę dalį, ieškokite siaurų kelnių su tunikomis arba neprižiūrėtomis palaidinėmis, kurios gali būti suvyniojamos arba laisvai krintančios. Idėja yra maksimaliai išnaudoti tai, ką turite, ir nuslėpti likusią dalį.

Raskite geriausiai jums tinkančius drabužius ir palyginkite juos

Net jei dydžių lentelė yra tiksli, ji rodo tik artimiausią atitikimą jūsų išmatavimams – ne tai, ar drabužis atrodys taip, kaip norite. Geriau būtų palyginti keletą mėgstamiausių drabužių iš savo spintos. Žinote, apie ką kalbame: tą vieną marškinėlį, kuris jums puikiai tinka, ar tą vieną kelnių porą, kurios niekada nebuvote galėję rasti vėl. Paimkite mėgstamiausius drabužius iš spintos, užsirašykite stilių, dydį, audinio medžiagą ir prigludimą ir palyginkite, kaip tai atitinka drabužius, kuriuos norite įsigyti.

By Gorex

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *