Tr. Bir 19th, 2024
Kaip pasidaryti akrilinius nagus namuose?

Daryti savo akrilinius nagus namuose gali būti atlyginantis procesas. Štai žingsnis po žingsnio vadovas, paremtas ekspertų patarimais:

 1. Atlikite tyrimą: Supraskite akrilinių nagų privalumus ir trūkumus. Jie yra patvarūs, bet gali pakenkti jūsų natūraliems nagams, jei nėra atliekami teisingai. Būkite atidūs dėl naudojamų chemikalų ir apsvarstykite mažo kvapo monomerų naudojimą.
 2. Įsigykite akrilinių nagų rinkinį (arba atskirai pirkite reikmenis): Pradedantiesiems rekomenduojamas viskas įskaičiuotas rinkinys. Ieškokite to, kuriame yra EMA o ne MMA, kad išvengtumėte nepageidaujamų reakcijų. Taptę patirtesni, galite teikti pirmenybę atskirų prekių pirkimui.
 3. Kruopščiai paruoškite nagus: Pašalinkite seną laką, švelniai nustelkite odelę, nukirpkite nagus už šypsena linijos ir nušlifuokite nagus. Venkite kirpti savo odeles.
 4. Dydžiu ir pritaikykite akrilinius nagus naudojant akrilinio nagų klijus: Raskite tinkamo dydžio antgalius savo nagams. Pritvirtinkite juos akriliniu nagų klijais, pozicionuodami juos apie trečdalį kelio žemyn nuo natūralaus nago.
 5. Suformuokite naujai pritvirtintus akrilinius antgalius: Naudokite žirklės ir priežiūros rinkinį, kad suformuotumėte antgalius. Jei yra pastebima linija, kur antgalis susijungia su nagu, nušlifuokite ją.
 6. Pritaikykite dehidratuojantį nagų primerį: Dehidratuokite savo nagus ir pritaikykite primerį nuo odeles iki pat antgalio, kad geriau prilipdytumėte akrilą.
 7. Užtepkite nagus akriliniu mišiniu: Pamirkykite šepetėlį į monomerą, tada į akrilinį miltelį ir pritaikykite akrilinį rutuliuką ant nagų. Išlyginkite iki nagų kraštų.
 8. Leiskite akrilui išdžiūti: Akrilas yra jautrus temperatūrai, todėl palaikykite kambario temperatūrą apie 22 celsius. Jam turėtų užtrukti apie 10 minučių išdžiūti.
 9. Baigiamasis formavimas: Nušlifuokite kraštus ir antgalį, kad tobulai suformuotumėte akrilinio nago išvaizdą.
 10. Pasiruoškite nuėmimo procesui: Nušlifuokite akrilą arba pamirkykite nagus acetonu, kad pašalintumėte produktą. Niekada netraukite akrilinių nagų.
 11. Apsvarstykite ateityje: Dabar, kai esate atlikę pirmąjį akrilinio nago procesą namuose, galite apmąstyti ir geriau pasiruošti kitam kartui. „Kaskart sukūrę nagų rinkinį, skirtiekite laiko tikrai išnagrinėti savo darbo smulkmenas, kad pamatytumėte, ką padarėte gerai ir kas galėtų būti geriau”, paaiškina Barreto. „Jei jūsų nagas lūžta ar kažkas ne taip, ištirkite situaciją, kad galėtumėte nustatyti ‘kodėl’ tai įvyko ir kaip galite to išvengti kitą kartą.”

Atminkite, kad praktika veda prie progreso. Su kantrybe ir dėmesiu detalėms, galite pasiekti salono kokybės nagus patogiai savo namuose

By Gorex

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *